Добре дошли в поредицата „Във фокуса: Нашите клиенти“, в която ви срещаме с хората, избрали Home of Wool, и историите зад техния избор. Повече от 12 000 души по света вече ни се довериха, а над 2 500 ревюта с 5 звезди говорят сами за себе си. През годините нашите вълнени продукти се превърнаха в част от ежедневието на хиляди семейства, като им помогнаха да създадат по-естествена, по-здравословна и по-комфортна среда у дома.
Какво ги накара да изберат Home of Wool? Какви ползи откриват в нашите продукти? И наистина ли вълната оправдава всички очаквания?
Нека потърсим отговорите на тези въпроси заедно с първата ни гостенка от Съединените щати. Кристина е майка, която винаги търси най-доброто за своето семейство и избира естествени и органични решения за ежедневието си. Тя обича здравословния начин на живот, но и малките забавни моменти – като например да облече своята очарователна дъщеря като малко агънце за Хелоуин, в духа на любовта си към естествените материали и вълната.
Да си поговорим за вълната
Home of Wool: Как открихте Home of Wool?
Кристина: Съпругът ми ви откри. Мисля, че търсеше в Google, докато очаквахме бебе. Искахме всичко, което използваме за него, да бъде изработено от естествени материали, а най-добре – органични. Така попаднахме на Home of Wool.
Home of Wool: Какво ви направи най-силно впечатление? Какво ви привлече към нашите продукти?
Кристина: Искахме най-доброто за нашето бебе. Толкова много от продуктите на пазара са изработени от синтетични материали, които могат да предизвикат алергични реакции или да съдържат вещества, които не бихме искали да присъстват в средата на детето ни. Търсехме нещо наистина органично, изцяло естествено и най-вече – без забавители на горенето. Home of Wool беше най-добрият избор за нас.

Home of Wool: Забелязахте ли ползи от нашите продукти? Помогнаха ли ви да решите някакъв проблем?
Кристина: Най-голямото спокойствие за мен беше, че знаех, че продуктът е с високо качество и ще ни служи дълги години. При много други продукти, веднага щом отворите опаковката, се усеща силна миризма на химикали. При вашите не беше така. Хареса ми, че можех да ги използвам веднага, без да се притеснявам.
Това ми дава чувство за сигурност. Не понасям, когато купиш нещо ново и цялата стая се изпълни с миризма на химикали. Много ценя факта, че при продуктите на Home of Wool това просто го няма.
Home of Wool: Кои характеристики на нашите продукти цените най-много?
Кристина: Най-важното за нас беше да намерим продукти без химикали, органични и изцяло естествени. Много трудно е да откриеш всичко това събрано на едно място. Понякога ще намерите марка, която използва естествен памук, но след това той е обработен с химикали, за да бъде водоустойчив.
Вълната е естествен материал и има естествени водоотблъскващи свойства – това много ни харесва. Освен това всичко може да бъде изработено по поръчка, което за нас е огромен плюс. Знаем, че вълната е безопасна, знаем какво получаваме и сме много щастливи, че ви открихме.
Всичко, което трябваше да направим, беше да изпратим снимка и размери, а вие успяхте да създадете желаната форма с по-добри и по-естествени материали.
Home of Wool: Има ли нещо, което бихте искали да подобрим в нашите продукти?
Кристина: В момента нямам никакви предложения, защото обичам всичко, което сме получили от вас. Харесваме всички ваши продукти и наистина не мога да се сетя за нещо, което бихме искали да бъде различно.
Home of Wool: Имате няколко наши вълнени изделия. Имате ли любимо сред тях? Ако да, защо?
Кристина: Всеки ден използваме матрачето за бебешкия кош, разбира се, защото нашето бебе спи върху него. Другият ни любим продукт е преносимата вълнена повивалня, защото когато сме навън, тя осигурява мека и удобна повърхност, върху която бебето може да легне. Също така вълнената възглавница за тяло беше истинско спасение в началото на бременността ми. Вие бяхте единствената компания, която предлага възглавница за тяло без полиестер, а това беше изключително важно за нас и ми помогна да спя по-добре. Мисля, че това са трите ми любими продукта.
Home of Wool: Какво бихте казали на човек, който ви попита за нас? Бихте ли ни препоръчали?
Кристина: О, да, вече съм го правила. Имам приятелка, която има момченце и искаше да избере изцяло органични и естествени продукти. Препоръчах ѝ Home of Wool и вярвам, че тя също поръча от вас.
Мисля, че има все повече хора, които търсят такива решения. Все повече от нас осъзнават, че нещата, които докосват кожата ни и присъстват в дома ни, оказват влияние върху здравето ни. Може да не се замисляме за това, когато обличаме дреха или лягаме в леглото си, но всичко около нас има значение.
Вярвам, че има хора, които искат да живеят по-здравословно и да създадат по-добра среда за себе си и семейството си, за да предотвратят потенциални проблеми в бъдеще. Затова мисля, че много от моите приятели биха проявили интерес към вашите продукти.
Открийте естествения комфорт
-
Вълнени одеяла и завивки, Пролетни комплекти1
Price range: 344,00 € through 434,00 € (672,81 лв. - 848,83 лв.) Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Mother’s day, New, Вълнени одеяла и завивки
Price range: 109,00 € through 218,00 € (213,19 лв. - 426,37 лв.) Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Nomad Heat Sleeping Bags, Вълнени продукти за сън при къмпинг и пътешествия
Price range: 150,00 € through 348,00 € (293,37 лв. - 680,63 лв.) Опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
